BookingButton MyspiritButton
Főoldal/ Álláshirdetések

Álláshirdetések

Az ötcsillagos sárvári Spirit Hotel Thermal Spa*****superior szálloda fiatal, sikeres, dinamikusan fejlődő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

SPA RECEPCIÓS

FŐBB FELADATOK:
• tájékoztatja a vendégeket az összes igénybe vehető gyógyászati, wellness és a beauty szolgáltatásokról
• aktívan értékesít
• a vendégek részére napi, heti beosztásokat készít az orvos által előírt kezelésekről, figyelembe véve a vendég kérését, illetve a kezelőhelyiségek gazdaságos  kihasználtságát
• precízen, folyamatosan és lelkiismeretesen tartja a kapcsolatot a gyógyászat munkatársaival
• ellátja a spa recepciót érintő adminisztrációs feladatokat

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• szolgáltatás centrikus, professzionális hozzáállás
• ápolt megjelenés, jó kommunikációs készség
• önállóság, terhelhetőség, precizitás, jó szervezőkészség
• megbízhatóság, jó problémamegoldó készség, magas fokú aktivitás
• német és egy egyéb idegen nyelv társalgási szintű ismerete
• minimum középfokú végzettség
• gyakorlott, felhasználó szintű számítógépes ismeretek

ELŐNY:
• gyógyászati területen szerzett tapasztalat

ÉJSZAKAI RECEPCIÓS

• a vendégek érkeztetése és utaztatása a check-in és check-out standard-ok alapján.
• a vendég megbízásából ügyeket intéz
• az előlegek kezelése, naprakész vezetése az erről szóló ügyviteli utasítás alapján
 ismeri és korrekt módon alkalmazza az érvényes árakat
• riportok készítése
• vendég számlák ellenőrzése
• éjszakai (napi, havi) zárások

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁROSOK:
• vendégközpontúság
• talpraesett, precíz, önálló munkavégzésre képes, nagy teherbírású személyiség
• kulturált, ápolt megjelenés
• középfokú/felsőfokú iskolai végzettség
• társalgási szintű nyelvismeret német és angol nyelven
• gyakorlott, felhasználói szintű számítógépes ismeretek

ELŐNY:
• hasonló munkakörben, lehetőség szerint idegenforgalmi, szállodai területen szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el hozzánk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével.

E-mail: palyazat@spirithotel.hu
Levél: Spirit Hotel Kft., 9600 Sárvár Vadkert körút 5.
Dénes Józsefné részére