BookingButton MyspiritButton
Főoldal/ Álláshirdetések

Álláshirdetések

Az ötcsillagos sárvári Spirit Hotel Thermal Spa*****superior szálloda fiatal, sikeres, dinamikusan fejlődő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

VENDÉGKAPCSOLATI MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK:

  • a ház és szolgáltatásainak megismertetése a vendégek és ügyfelek részére
  • vendégek fogadása, folyamatos tájékoztatása
  • adminisztratív feladatok
  • háznézés magyar és külföldi vendégek részére egyaránt
  • rendezvényszervezés

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szálloda üzleti érdekeinek képviselete, etikus magatartás
  • vendég-, és színvonalközpontúság
  • jó kommunikációs-, és kapcsolatteremtő és empátia készség
  • általános műveltség
  • előadókészség, tájékozottság
  • felső/középfogkú végzettség
  • magabiztos angol és német nyelvtudás

ELŐNY:

  • gyakorlott, felhasználó szintű számítógépes ismeretek

ÉJSZAKÁS RECEPCIÓS

  • a vendégek érkeztetése és utaztatása a check-in és check-out standard-ok alapján.
  • a vendég megbízásából ügyeket intéz
  • az előlegek kezelése, naprakész vezetése az erről szóló ügyviteli utasítás alapján
  • ismeri és korrekt módon alkalmazza az érvényes árakat
  • riportok készítése
  • vendég számlák ellenőrzése
  • éjszakai (napi, havi) zárások

  • vendég,- és színvonalközpontúság
  • talpraesett, precíz, önálló munkavégzésre képes, nagy teherbírású személyiség
  • kulturált, ápolt megjelenés
  • középfokú/felsőfokú iskolai végzettség
  • társalgási szintű nyelvismeret német és angol nyelven
  • gyakorlott, felhasználói szintű számítógépes ismeretek

ELŐNY:

  • hasonló munkakörben, lehetőség szerint idegenforgalmi, szállodai területen szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el hozzánk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével.

E-mail: palyazat@spirithotel.hu
Levél: Spirit Hotel Kft., 9600 Sárvár Vadkert körút 5.
Dénes Józsefné részére